KONST / Litografier / Färglitografi 7832280
nr 783 2280
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Olle Bonniér (f. 1925), komposition, 56/150, signerad, -59, motivets mått: 43x63
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
500 kr
Såld:
550 kr
måndag 15 oktober 2012
kl 19:22:04
200 kr
150 kr
450 kr
400 kr
500 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér